Get Adobe Flash player

O FIRMIE

 


        Od 1989 roku "Bistana" jest firmą, która projektuje i wykonuje wysokiej jakości asortyment ułatwiający, a zarazem umilający czas spędzony na rekreacji i sporcie. Do swych głównych produktów zalicza odzież i akcesoria myśliwskie,plecaki przystosowane do górskich wycieczek, wszelkiego rodzaju torby turystyczne i sportowe, a także tornistry szkolne dla dzieci i młodzieży. Od 2000 roku naszą ofertę wzbogaciły artykuły reklamowe produkowane dla wielu znanych firm istniejących na polskim rynku.      

        Nowoczesny park maszynowy oraz tkaniny najwyższej jakości w połączeniu z bogatą kolorystyką i ciekawym wzornictwem wyrobów z pewnością zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

        Tkaninami stosowanymi do produkcji są kordura 600D,1200D, bawełna, polar najwyższej jakości przez co mogą być użytkowane w najbardziej ekstremalnych warunkach.

        Zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Nasze produkty można nabyć w ponad 450 punktach sprzedaży w całej Polsce od Morza Bałtyckiego po Bieszczady. Towar dostarczamy do każdego miejsca własnym transportem dzięki przedstawicielom handlowym. Ten sposób sprzedaży daje nam możliwość stałego kontaktu z klientami, pozwala na bieżące śledzenie potrzeb rynku i szybkie reagowanie na zmiany wzorów wyrobów, kolorystyki oraz wymagań jakościowych jakie stawiają nam nasi odbiorcy.

 

Co nas prowadzi w głuche noce?
Co każe czołgać się w stronę wschodzącego słońca?
Co nam każe polować?
Co za siłę ma to hobby, sprowadzające nas z asfaltowych
szlaków cywilizacji w ostatnie bagienne uroczyska,
wówczas gdy nic nie wydaje się tak mało naturalne we współczesnym,
urbanizującym się w szaleńczym tempie, technologicznym świecie,
jak właśnie - natura.
Roman Bratny 

       My zaś wykorzystując tę wysoce zaawansowaną technologię i stosując najwyższej jakości materiały produkujemy dla Was Koledzy Myśliwi odzież i akcesoria myśliwskie, aby czas spędzony w łowisku był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny.Z myśliwskim pozdrowieniem DARZ BÓR
Właściciel PPHU „Bistana”
Bogumił Brzościkowski

 

DNIA I SIERPNIA 2015 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY STRZELECKIE O "PUCHAR BISTANY"


KLASA POWSZECHNA:

1. Szafrański Wojciech - 445 pkt.

2. Kaszewski Andrzej - 429 pkt.

3. Gmitrzak Mateusz Adam - 427 pkt.


KLASA MISTRZOWSKA

1. Szyszka Piotr - 473 pkt.

2. Borowicz Paweł - 464 pkt.

3. Cybula Ryszard - 460 pkt.


DIANY

1. Socha Dominika - 375 pkt.

2. Przeorek Dominika - 321 pkt.


C:\Documents and Settings\bb\Pulpit\zawody/1jpg
   

  

      

           


 

 

 

 


                                                  


 

 

 

 


  

Odwiedziło nas