Get Adobe Flash player

Informacje-Ranczo

 Skępe, ul. Czeremchowa 7 jest urokliwą miejscowością, malowniczo położoną wśród kompleksów leśnych, w pobliżu jezior w woj. kujawsko-pomorskim w powiecie lipnowskim.

Piękny krajobraz, cisza, bogactwo lasów, jezior, stawów hodowlanych pełnych ryb są gwarancją miłego i zdrowego wypoczynku, a wędkarstwo z pewnością dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń. Nasze stawy mają powierzchnie 1 ha. Hodujemy: karpie, amury, tołpygi, szczupaki, karasie i inne gatunki ryb.

Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo oferuje pokoje o wysokim standardzie 1-4 osobowe oraz jeden samodzielny domek myśliwski. W obiekcie sala biesiadno-kominkowa, w której można zorganizować imprezy okolicznościowe do 50 osób.                                                                          

Do dyspozycji gości sprzęt muzyczny z karaoke. Na terenie Rancza ławy, stoły, leżaki, grill.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych pociechach dla których na naszym terenie przygotowaliśmy mini plac zabaw: zjeżdżalnia, huśtawki itp., a w sezonie letnim basen. Dla starszych dzieci do dyspozycji stół do tenisa.

W obiekcie gościli znani politycy oraz sławy polskiego kina.

Ofertę naszego obiektu wzmacnia atrakcyjność znajdujących się w sąsiedztwie jezior: Łąckie, Wielkie, Małe, Mielne i Patana z platformą widokową, okoliczne grodziska i rezerwaty przyrody.

 

 

 

Piękny, zabytkowy 250 letni klasztor o.o. Bernardynów z cudowną figurką Matki Boskiej Skępskiej to tylko jedna z nielicznych zabytków naszego miasteczka.

 

Latem, jesienią nasze lasy są pełne jagód, jeżyn i grzybów: podgrzybków, kurek, prawdziwków, maślaków.

Zapach lasu, cisza i spokój zachęcają do spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą organizujemy kuligi z pochodniami i ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek.

Zapewniamy Państwa, że po wizycie w naszym gospodarstwie będą Państwo wypoczęci, pełni spokoju i energii do podjęcia nowych wyzwań.

Odwiedziło nas